Een innovatieve merknaam voor een innovatieve consultant

Start date: 26-10-2012

Ending date: 09-11-2012

Total budget: € 99.00
Latest design
Book cover
skemele

It all started with an idea...

A short, interactive guide helped them discover their design style and clearly captured what they needed.

Needs


Jean Vercruysse wenst een innovatieve merknaam voor zijn consultancy bedrijf in de electriciteitssector. Hij heeft een duidelijke visie over smart grids om het gebruik van meer hernieuwbare energie mogelijk te maken dankzij nieuwe technologiën en efficientere bedrijfsprocessen waardoor betaalbaarheid én betrouwbaarheid van hernieuwbare energie verhogen, zodat het nog haalbaarder is om die in te zetten, voor alle partijen in de sector (producenten, transporteurs and distributeurs van electriciteit).

Enkele "keywords":

lean, smart, efficient, efficiency
electricity, stream


De brandnaam kan (liefst) naar deze woorden verwijzen, maar dit is geen "must". Het dynamische en innovatieve zijn minstens even belangrijk.


Overige belangrijke elementen: de naam zou nog beschikbaar zijn voor domeinnamen eindigend op .be, .nl, .fr, .com en .eu.
Bovendien zou het geen merknaam mogen zijn dat al bestaat in België (dit kan gecheckt worden op https://register.boip.int/bmbonline/intro/show.do)

Company description


Jean is een consultant die de belanghebbenden in de electriciteitsindustrie (producenten, transporteurs en distributeurs) zal helpen


Hun bedrijfsprocessen te optimaliseren (teneinde hun efficiëntie te verhogen)
Nieuwe technologiën te integreren én visie mede ontwikkelen om hun activiteiten te verbeteren

Hij zal hen bijstaan in de ontwikkeling van de 'smart electricity grid' van de toekomst, gekenmerkt door een betere controle (beheer) en dus een hogere performantie van deze belanghebbenden.

Hiertoe combineert Jean 2 expertise domeinen:


* Optimalisatie van bedrijfsprocessen: bedrijven helpen hun processen te optimaliseren teneinde rendabeler en dus competitiever te worden met lagere prijzen voor hun klanten tot gevolg.
* Expertise in the electriciteit waardeketen (zowel voor bedrijven actief in productie, transport en distributie van electriciteit).


Belangrijk: Hernieuwbare energie (wind en zonne energie in bijzonder) zullen een belangrijke rol spelen. Deze zijn eigenlijk de "trigger" van de "smart grid van de toekomst", want zonder deze smart grids zal een toename in gebruik van hernieuwbare energie heel moeilijk als niet onmogelijk zijn.

Target group


Er zijn 3 voornaamste doelgroepen in de electriciteit value chain:


Productenten: bedrijven die electriciteit produceren (zowel met hernieuwbare energie, maar ook met fossiele brandstof centrales (olie, kool...), nucleaire centrales, enz.
Transporteurs: bedrijven die de hoogspanningsnetwerken beheren
Distributeurs: bedrijven die midden- en laagspanningsnetwerken beheren

Deze 3 doelgroepen hebben elk specifieke behoeften en uitdagingen. Jean zal bedrijven uit deze 3 groepen helpen om beter, efficiënter, intelligenter te werken, waarbij hernieuwbare energie een belangrijke plaats zal innemen.

Colors, favourites and other requirements


Designer: MarlèneMorgane MarlèneMorgane
nom_entreprise-marlenemorgane-y0gfeUfA

No comments

Jean VercruysseJean Vercruysse

Ener = OK ; "bare" has a rather undesirable meaning (= naked)

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.
nom_entreprise-marlenemorgane-xOMwqcG8

No comments

Jean VercruysseJean Vercruysse

Short (good thing), but does not sound innovative, neither dynamic

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.
nom_entreprise-marlenemorgane-wm3E2js8

No comments

Jean VercruysseJean Vercruysse

Greengen would have been better, but seems already to be reserved.

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.
nom_entreprise-marlenemorgane-w9jVErU8

No comments

Jean VercruysseJean Vercruysse

This is the best of your suggestions ; I will think about it, but it does not give me the "woaw feeling" yet.

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.
nom_entreprise-marlenemorgane-vXPmQz68

No comments

Jean VercruysseJean Vercruysse

Not bad (clearly Energy-related), but not yet excited... Moreover, not available anymore in the several domain extensions (.com, .nl, .eu)

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.
nom_entreprise-marlenemorgane-uv63d6i8

No comments

Jean VercruysseJean Vercruysse

Sounds rather "heavy" than dynamic / innovative

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.
nom_entreprise-marlenemorgane-uImKpEK8

No comments

Jean VercruysseJean Vercruysse

Net = good (sounds similar to grid), but "werden" ? (sounds like German), and not very related to activity or image

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.
nom_entreprise-marlenemorgane-tgSc1Lw8

No comments

Jean VercruysseJean Vercruysse

Same as for Netwerden

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.