No comments
Design a logo for Risk & Governance
- Contest holder: ambaatrisk
- Category: Logo design
- Status: Ended
Start date: 20-04-2012
Ending date: 04-05-2012
It all started with an idea...
A short, interactive guide helped them discover their design style and clearly captured what they needed.
Brandsupply is a platform where creative professionals and businesses collaborate on unique projects and designs.
Clients looking for a new logo or brand identity describe what they need. Designers can then participate in the project via Brandsupply by submitting one or more designs. In the end, the client chooses the design they like best.
Costs vary depending on the type of project — from €169 for a business or project name to €539 for a complete website. The client decides how much they want to pay for the entire project.



Hierbij nog 2 verschillende ontwerpen.
De ridderhelm vond ik wel toepasselijk bij risk en verzekering.
Hopelijk spreekt het je aan.
Groet, Henry
dag Henry de logo's zijn erg mooi maar ik heb inmiddels een ander logo binnen dat meer past bij mijn bedrijf. Sorry dat ik niet voor jou heb gekozen. Je hebt wel veel en mooie voorstellen gedaan. Maar een ander was dichterbij wat ik wil uitstralen. Ik weet dat het heel lastig om al die ideeën uit te werken. En ze zijn echt mooi maar niet helemaal passend bij mijn gevoel/ideeën. Nogmaals super dank voor al je input!
grt Amba
Dank je voor je reactie. Het blijft een gevoelskwestie en ik respecteer je keuze. Ik ben het wel gewend, is me al vaker overkomen dat ik op het laatste moment werd overtroffen, maar daar is het een wedstrijd voor.
Succes met je nieuwe uitstraling en je bedrijf.
Groet, Henry

Bedankt voor je reactie.
Ik heb een andere opzet gemaakt in dezelfde kleurstelling.
Hopelijk spreekt dit meer aan.
Groet, Henry
Dag Henry,
Leuk gevonden met de paraplu. Lijkt alleen erg veel op een verzekeraar van vroeger RVS die had ook een dergelijke paraplu als symbool. Maar afgezien daarvan is het weer net iets te frivool. Blijft wel een van de betere inzendingen.
grt Amba

Hierbij mijn voorstel voor het logo.
Mvg, Henry
Dag Henry,
Dank voor je inzending. Ik vind het wel mooi en frisse kleuren maar misschien net iets te formeel.
Dank voor je effort!
groet Amba