design a logo for Velgherstel

Start date: 18-11-2013

Ending date: 26-11-2013

Total budget: € 299.00
Latest design
Book cover
Buckles

It all started with an idea...

A short, interactive guide helped them discover their design style and clearly captured what they needed.

Needs


Velgherstel is a B2B company that repairs alloy wheels for the premium market.
we want the logo to use in our complete communication.
the logo should be strong and show what we stand for

Company description


Target group


Colors, favourites and other requirements


Designer: Vorm-R Vorm-R
logo-vorm-r-CN9JgJe4

Vorm-RVorm-R

Beste Vincent, daar had ik natuurlijk wel over nagedacht toen ik het logo maakte. Hierbij twee mogelijkheden, beide met de pay-off. Groeten, Ab

velgherstelvelgherstel

ik wil je vragen om hier even naar te kijken http://raw-wheels.co.uk/
misschien is het mogelijk om over velgherstel een glans te doen en ik ben van mening dat de tekst om het wiel mooier is alleen is het wel zo als je dat doet dat velgherstel er dan zo verloren bij staat.
Ik zie graag je meening.
De kleur combie is wel goed gekozen lijkt een beetje op http://www.mercedes-amg-f1.com/en/#/category/home/
ik vind dat mooi.

groet vincent

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.
logo-vorm-r-70TXzhBY

Vorm-RVorm-R

Beste Vincent, dat verandert de zaak natuurlijk! Hierbij een compleet andere benadering met een uiterst simpele en (volgens mij) zeer herkenbare vorm. De tekst in het logo en de kleuren kunnen natuurlijk ten allen tijde aangepast worden. Met vriendelijke groet, Ab

velgherstelvelgherstel

Beste Ab,
Hoe pas je in dit ontwerp de naam velgherstel in?

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.
logo-vorm-r-4JGP4rMe

Vorm-RVorm-R

Beste opdrachtgever,

Hierbij stuur ik u een eerste voorstel van mijn hand voor uw bedrijf 'Velgenherstel'. Ik ben benieuwd naar uw reactie.

Met vriendelijke groet, Ab

velgherstelvelgherstel

bedankt voor je voorstel maar wat ik misschien niet zo heel duidelijk heb omschreven is dat ik een logo wil die ook sterk is zonder de naam velgherstel.
Ik had al gekeken hoe ik dat in de info kon verwerken maar ik kon het niet aanpassen.

vrgr

vincent

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.