Taxicentrale Tilburg

Start date: 10-12-2010

Ending date: 23-12-2010

Total budget: € 225.00
Latest design
Book cover
straitjacket designs

It all started with an idea...

A short, interactive guide helped them discover their design style and clearly captured what they needed.

Needs


Een logo met knalkleuren die eventueel taxigerelateerd zijn (Voertuigen worden geel: voorstel RAL 1018 te gebruiken). Daarnaast komt zwart/wit beblokt motief veelvuldig voor. Zie google: taxi. Vrije keuze zolang het maar een pakkend en opvallend logo wort. Bedrijfsnaam is QUATTROTAX

Company description


Momenteel wordt in Tilburg een nieuwe taxicentrale opgericht genaamd QUATTROTAX Er worden een kleine 50 voertuigen ingezet voor het vervoer van ouderen en minder valide personen. Later wordt vervoer ook uitgebreid naar andere doelgroepen.

Target group


Alle inwoners van Tilburg (en omstreken).

Colors, favourites and other requirements


Geel (RAL 1018) en verder vrij in te vullen.
Zie voor inspiratie bijgaande plaat.

Designer: siebren90 siebren90
logo-siebren90-pADEHLOa

siebren90siebren90

Hierbij het gevraagde nieuwe voorstel. Het duurde even omdat ik de bestanden op mn werk had.

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.
logo-siebren90-vhVhywOO

siebren90siebren90

Hierbij mijn eerste voorstel. De kleur geel moet de RAL 1018 voorstellen. Ik kon deze helaas nog niet vinden in mijn grafische programma.

Graag wacht ik uw reactie af.

wouwou

Mischien kunt U dit iets meer omkaderen zodat de contouren van letters en auto meer zichtbaar worden.

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.