Bijdeze nog een voorstel van onze kant, we zijn benieuwd wat u er van vind.
Bedrijfnaam = Kalyo innovations / Companyname= Kalyo innovations
- Contest holder: NaomiHuisma
- Category: Logo & stationery
- Status: Ended
Start date: 18-11-2012
Ending date: 02-12-2012
It all started with an idea...
A short, interactive guide helped them discover their design style and clearly captured what they needed.
Brandsupply is a platform where creative professionals and businesses collaborate on unique projects and designs.
Clients looking for a new logo or brand identity describe what they need. Designers can then participate in the project via Brandsupply by submitting one or more designs. In the end, the client chooses the design they like best.
Costs vary depending on the type of project — from €169 for a business or project name to €539 for a complete website. The client decides how much they want to pay for the entire project.


U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering.

En nog een variatie

Een variant op het logo links onder met schaduw en glans om hem er meer uit te laten springen. We zijn weer erg benieuwd wat u er van vind.
Mvg Mark
U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering.

Een iste ingewikkelder variant...

En een variatie met afgeronde hoeken. We zijn weer benieuwd wat u er van vind.

We kunnen alle vormen maken die u maar kan bedenken misschien is een van deze designs een richting, qwa kleur kunnen we ook alles doen.
Mvg Mark
vormen kunnen we ook veranderen hoor ... misschien iets met ronde hoeken?
Goede avond Mark,
Dank je voor de nieuwe inzendingen. Ze zien er goed uit vooral die linksonder spreekt mij zeer aan.
Ik ga een deze dagen even in overleg.
Vriendelijke groeten,
Naomi Huisma
links onder zit een beetje een visueel knikje in idd ... wi vonden die ook het mooist zakl ik die eens gaan maken met wat glans en schaduwen?

Een totaal andere richting erg futuristisch met oog op 2050.
Hallo Mark,
Dank je wel voor de snelle aanpassingen Ik vind dit logo veel beter en het heeft meer een internationale uiterlijk gekregen! Is het mogelijk om de figuren in zijn positie te behouden maar de vorm van de blokjes te veranderen. Ik ben benieuwd hoe het er dan uit ziet.

Goedemiddag, bij deze ons eerste voorstel voor uw logo, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind. U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai(adobe illustrator verctor formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we de huisstijl gaan ontwerpen.
Mvg Mark
Goedemiddag Mark,
Dank je wel voor jouw inzending. Als ik naar de illustratie kijk, doet de logo mij eerder denken aan een logo voor een flesje mineraalwater. Wel vind ik de schaduw effecten in de logo erg aantrekkelijk om naar te kijken. Persoonlijk vind ik de kleur blauw nog iets te plat. Lettertype komt aardig in de richting. Maar wat ik niet zo zie zitten zijn de drie rondingen. Ik hoop dat jij met deze informatie een nieuw ontwerp voor mij wilt maken.
Met vriendelijke groeten,
Naomi Huisma