No comments
New grafic design homepage www.rentair.be
- Contest holder: Rentair
- Category: Webpage design
- Status: Ended
Start date: 01-04-2014
Ending date: 17-04-2014
It all started with an idea...
A short, interactive guide helped them discover their design style and clearly captured what they needed.
Brandsupply is a platform where creative professionals and businesses collaborate on unique projects and designs.
Clients looking for a new logo or brand identity describe what they need. Designers can then participate in the project via Brandsupply by submitting one or more designs. In the end, the client chooses the design they like best.
Costs vary depending on the type of project — from €169 for a business or project name to €539 for a complete website. The client decides how much they want to pay for the entire project.



Hallo,
Bij deze nog een variatie op mijn ontwerp.
Feedback is welkom! Aanpassingen zijn geen enkel probleem.
Met vriendelijke groet,
Michiel Bergmans

No comments
zeer mooi
Bedankt! Heeft u nog verbeterpunten?
Met vriendelijke groet,
Michiel Bergmans
Goedemiddag,
nog even een korte toelichting op mijn ontwerp. Zie nu dat ik vergeten ben deze bij te voegen.
Ik heb gekozen voor een zakelijke, rustige en overzichtelijke layout.
De call to action knoppen, waarom rentair, en klanten recensies zijn duitelijk te zien zonder dat de bezoeker naar beneden hoeft te scrollen, met de call to action knoppen in het midden.
Ik heb daarom ook gekozen om de slider eronder te plaatsen zodat de aandacht van de bezoeker als eerste naar de call to action knoppen gaat en dan naar waarom rentair en klanten recensies.
De kleuren van het logo komen terug in het ontwerp, alleen niet teveel. Ik wou het namelijk niet te druk maken.
Mochten er nog aanpassingen worden gedaan dan is dat natuurlijk geen enkel probleem.
Met vriendelijke groet,
Michiel Bergmans

No comments

Hallo,
Bedankt voor uw feedback. Bij deze mijn tweede versie waarin ik het een en ander heb aangepast.
Met vriendelijke groet,
Michiel Bergmans
mooi design Michiel, ik kom erop terug.

Hallo,
Bij deze mijn inzending.
Voor de opmaak van de pagina heb ik gebruik gemaakt van de kleuren uit uw logo.
Verder heb ik er vooral op gelet dat de pagina niet te lang werd, hierdoor blijft het overzichtelijker, maar toch niet te druk oogt.
Tussen de aanhalingstekens komen uitspraken van wat klanten zeggen over Rentair.
Feedback is welkom!
Met vriendelijke groet,
Michiel Bergmans
Beste Michiel, ik zou graag willen dat de mensen meteen naar de call to action knoppen kijken, dat doe ik nu niet voldoende, ik kijk nu toch eerst naar de foto met de tekst...Graag een nieuwe versie met een iets minder vage foto (in ieder geval een gedeelte scherp), zeer duidelijke call to action knoppen, grote checkmarks bij de Waarom Rentair sectie, en een "uitgevoerde projecten"sectie. Ik wil dat de klant zijn ogen eerst naar de call to actions gaan, dan naar Waarom Rentair en dan naar de Referenties sectie. Foto's van de 5 groepen mogen van mij iets groter. De kleur grijs hoeft wat mij betreft niet, wit vind ik bijna altijd beter. Mvg, Frans
ik denk nog even na over verbeteringen van deze versie...
michiel, ben jij in staat om de homepage van dit design te programmeren/installeren met joomla, k2, jce editor en eventueel html, css? graag je antwoord naar frans.vanwoensel@rentair.be