Hi Thyaz, Hierbij aangepast ontwerp voor business kaartje. grts, Daan
new Logo and business cards design for a DJ
- Contest holder: Thyaz
- Category: Logo design
- Status: Ended
Start date: 24-09-2021
Ending date: 01-10-2021
It all started with an idea...
A short, interactive guide helped them discover their design style and clearly captured what they needed.
Brandsupply is a platform where creative professionals and businesses collaborate on unique projects and designs.
Clients looking for a new logo or brand identity describe what they need. Designers can then participate in the project via Brandsupply by submitting one or more designs. In the end, the client chooses the design they like best.
Costs vary depending on the type of project — from €169 for a business or project name to €539 for a complete website. The client decides how much they want to pay for the entire project.



Hi Thyaz, thanks voor de beoordeling en feedback. Hierbij een aangepast voorstel. Ik ben benieuwd naar je reactie! Groeten, Daan
Dag Daan.
Vet! Simpele aanpassing gedaan en men naam blijft duidelijk leesbaar en straalt nét dat tikkeltje meer uit zo.
Ook het ontwerp van je visitekaartje vind ik top.
De voorkant met de foto op de achtergrond wat direct duidelijk maakt over wat het gaat: top!
Enigste dat ik dan nog als opmerking kan geven is dat ik op je vorig ontwerp het logo ook nog eens verticaal in het hoekje vond op de achterkant. Smooth, maar vet! Zou leuk zijn mocht dit op dit ontwerp ook komen.
Wat ik ook belangrijk vind is dat dan de kleur van de achterkant van het visitekaartje past bij de foto van de voorkant. Ik ga ook voor matte visitekaartjes gaan, dus denk dat een grijze/donkere kleur dan het beste tot zijn rechtkomt, met in de rechterbovenhoek het logo weer.
Een van mijn topfavorieten tot nu.
Dag Thyaz, Bedankt voor je positieve reactie!
Ik bekijk asap om die aanpassing aan het visitekaartje nog te doen. Vriendelijke groeten, Daan

Dag Thyaz, hierbij graag een eerste voorstel voor uw nieuw logo. vriendelijke groeten, Daan
Hey Daan.
Leuk ontwerp al! Je snapt welke richting ik uit wil gaan.
opmerking: voor het logo moet er niet nog eens DJ staan. Daarom wil ik een logo met daaronder (of op een andere goede plek) wat je gedaan hebt op de middelste foto.
De kaartjes heb je goed begrepen! Middelse foto zou bv in aanmerking kunnen komen voor de voorkant, maar dan wil ik dat de achterkant er ook op afgestemd is en niet de kleur heeft die er nu op de foto staat.
Al bij al een leuke inzending waar iets inzit. Thanks!