The Daydream Company needs a super powerfull funloving all defining spiffy logo!

Start date: 12-12-2013

Ending date: 20-01-2014

Total budget: € 229.00
WINNER
Book cover
Esther

It all started with an idea...

A short, interactive guide helped them discover their design style and clearly captured what they needed.

Needs


Company description


Target group


Colors, favourites and other requirements


Designer: Esther Esther
logo-esther-zsfDYOfI

EstherEsther

Hoi Desiree, bijgaand het ontwerp aangepast. Mocht je nog aanpassingen willen zien hoor ik het graag. Heel veel succes met je keuze!

Groet Esther

dezieraydezieray

Hi Esther, dank je wel voor jouw aanpassingen en voor je medeleven! Pff...kiezen.... ik maak zo snel mogelijk een keuze. groet, desiree

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.
logo-esther-ZYY7rsRM

EstherEsther

Een aantal ronde varianten. De kleuren kunnen naar wens aangepast. Hoor graag weer je feedback.

M.v.g. Esther

dezieraydezieray

Dank je wel voor de aanpassingen! Deze wedstrijd loopt inmiddels al een tijdje en ik heb heel veel inzendingen ontvangen. Ik ben nu klaar om de wedstrijd af te ronden en ik heb 4 ontwerpers gekozen die met hun ontwerpen het dichtst in de buurt van mijn ideeën en wensen komen. Ik heb deze ontwerpers 5 sterren gegeven. Op deze manier hoop ik duidelijkheid te scheppen en andere ontwerpers niet langer onnodig hun tijd aan mijn ontwerp te laten besteden. Ik ga de komende dagen even goed naar de top 4 kijken en kom zsm terug met commentaar of een keuze. Groet, Desiree

EstherEsther

Dank voor je reactie en de sterren!! Veel succes met je keuze. Mocht je nog aanpassingen willen zien hoor ik het graag.

Groet Esther

dezieraydezieray

Hi Esther, ik ben nog steeds aan het kiezen... Zou jij jouw laatste inzending nog wat voor mij willen aanpassen? De linker twee logo's wil ik er uit lichten (de rechter twee vallen af). Ik snap dat 'it's a good day,...' op de manier zoals jij het nu hebt neergezet het beste uit lijnt maar de zin klopt gevoelsmatig niet. Wil je het aanpassen naar it's a good day boven en to have a good day beneden? Ook wil ik je vragen om voor The een ander lettertype te kiezen, danwel het zelfde lettertype te kiezen als Daydream Company. Maw; The Daydream Company is 1 naam, 1 geheel. Ik vind de kleuren van de letters van het onderste logo erg mooi. Ik zie graag de twee versies van 1 met en 1 zonder achtergrond terug. Alvast bedankt voor het aanpassen! groet, Desiree

dezieraydezieray

Hi Esther,
nog even wat meer informatie naar aanleiding van mijn post gisteren; ik ben de afgelopen week bezig geweest om het winnende design te kiezen -geen makkelijke klus want ik vind alle finalisten erg goed!

Omdat ik de keuze niet gemakkelijk vind ben ik na veel kijken naar de laatste designs, wikken en wegen maar de weg van eliminatie gaan bewandelen.

Jij bent 1 van de twee ontwerpers die nog in de race is.
ik stel het op prijs wanneer je het ontwerp nogmaals wilt aanpassen (zie vorige post) zodat ik de komende dagen de uiteindelijke keuze kan gaan maken.

alvast bedankt en groet, Desiree

EstherEsther

Hoi Desiree, had geen mail ontvangen van je berichten, zie net pas je laatste 2 berichten. Super, dank voor je keuze!! Ik ga de ontwerpen aanpassen.

Groet Esther

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.
logo-esther-5mHMfYpc

EstherEsther

Beste Dezieray, bijgaand een voorstel voor je logo. Hoor graag of het aanspreekt. Kleuren kunnen naar wens aangepast.

M.v.g. Esther

dezieraydezieray

Hallo Esther, dank voor jouw ontwerp! Je hebt een goede vertaling gemaakt van de briefing! Ik ben benieuwd wat er nog meer mogelijk is. Zou je een vertaling naar een ronde vorm kunnen maken?

EstherEsther

Dankjewel voor je sterren en feedback! Zal deze verwerken in een nieuw voorstel.

Groet Esther

This contest is finished. Its not possible to reply anymore.