Beste Opdrachtgever, Zoals beloofd. de uitgewerkte logo's, met de uitwerking van de onderdelen erbij. Voor de uitwerking van de onderdelen zijn telkens 2 variaties. De onderste set geeft een aanzicht van uitwerking op canvas. Mocht u besluiten tot het kiezen van mijn inzendingen, en u wil nog graag een verandering of aanpassing, dan kan ik dat na de sluitingsdatum gewoon voor u aanpassen. En mocht u een groot uitgewerkt logo in pastel of verf, voor het overkoepelende centrum aan de muur willen, lijkt me dat geweldig om te doen.
Mocht u voor iemand en iets anders kiezen, dan wens ik u vast heel veel succes met uw plannen. vriendelijke groet, Eva.
Create a simple but warm speaking logo for our holistic centre
- Contest holder: Holist
- Category: Logo & stationery
- Status: Ended
Start date: 22-12-2015
Ending date: 09-01-2016
It all started with an idea...
A short, interactive guide helped them discover their design style and clearly captured what they needed.
Brandsupply is a platform where creative professionals and businesses collaborate on unique projects and designs.
Clients looking for a new logo or brand identity describe what they need. Designers can then participate in the project via Brandsupply by submitting one or more designs. In the end, the client chooses the design they like best.
Costs vary depending on the type of project — from €169 for a business or project name to €539 for a complete website. The client decides how much they want to pay for the entire project.



Beste Opdrachtgever, Zoals beloofd, een nieuwe uitwerking. Ik denk dat ik nu heb, wat u bedoelt met "veeg". Dit zijn vast 2 variaties voor het overkoepelende logo. De aparte voor de takken volgen nog. vriendelijke groet, Eva.

Hallo, bij deze het ontwerp, wat u het meeste aansprak, minder strak gemaakt. 6 variaties. Ik ga nog verder kijken, wat ik nog meer kan, komt morgen. Wat betreft de mogelijkheid van tekenen of schilderen: Natuurlijk kan ik het logo met verf of pastel uitwerken. de vraag is, wilt u het ook gebruiken voor drukwerk en op internet, want dan is een computerbestand wel beter. Anders krijgt u een scan van het teken- of schilderwerk, dat blijft niet zo mooi overeind op website of drukwerk. Wat wel heel mooi zou kunnen, is een uitwerking van het logo in bv pastel, (groot formaat) om die op te hangen in uw pand.
Mocht u daar belangstelling voor hebben, dan kunnen we dat altijd even overleggen.
vriendelijke groet, Eva.

en de laatste.

nummer 2.
Knap werk ontwerper!!
Dit ontwerp vinden het mooiste van jullie reeks!
Vooral het voorbeeld rechtsboven van Holistisch zijn met de hartvorm.
Het logo lijkt nu gemaakt met de computer en we denken dat het mooier zou zijn als dit natuurlijker (meer geveegd of precies geschilderd zou zijn)...
Zeer benieuwd naar jullie aanpassingen!
Bedankt voor jullie inzet !!!!
Geweldig, dank voor de waardering! Begrijp ik goed, dat u diegene die hier naast staat, de beste vindt? Vooral diegene met de hartvorm. Dan ga ik daarmee verder.
Is het lettertype u ook naar de zin, want het lettertype van de laatste inzending past hier ook mooi bij. vriendelijke groet, Eva.

Beste Opdrachtgever, hierbij 3 nieuwe inzendingen. Ik was nog niet helemaal tevreden, dus heb ik me er vandaag overnieuw op gestort. De logo's zijn nu sprekender en de figuren echt in elkaar gevlochten. Nu 3 variaties van het overkoepelende logo, met de daarbijbehorende takken.
Ben benieuwd naar uw reactie. vriendelijke groet, Eva.

En nummer 2.

Beste Opdrachtgever, zoals beloofd, mijn uitgewerkte inzendingen. Voor beide ideeën heb ik een logo voor het overkoepelende centrum en de 3 losse onderdelen.
Beide ideeën zijn op een later tijdstip mooi om te zetten naar een logo met 4 onderdelen.
Ik ben benieuwd naar uw reactie.
vriendelijke groet, Eva.

Beste Opdrachtgever, bij deze vast mijn eerste inzending. Bij het totaal van holistisch kwam bij mij een keltische knoop op en de samenstelling daarvan. Hier heb ik vast voor u het overkoepelende logo in 2 basisvormen met een variatie. De aparte takken ben ik nog aan het uitwerken, maar ik ben vast benieuwd naar uw reactie...of ik op uw lijn zit. Uw idee van de hartvorm voor partners is mooi in te voegen in beide opzetjes, en heb ik vast aangegeven in de laatste. De rest volgt morgen. Vriendelijke groet, Eva.